Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 13:19
Poznaliśmy prawdopodobną datę prezentacji PlayStation 4 Neo. Sony nie zamierza czekać!
4352V

Poznaliśmy prawdopodobną datę prezentacji PlayStation 4 Neo. Sony nie zamierza czekać!

Andrew House potwierdził przygotowanie ulepszonej wersji PlayStation 4, ale tak naprawdę urządzenie nie zostało jeszcze zaprezentowane. Sony musi jeszcze w tym roku ujawnić sprzęt i według dzisiejszych informacji wielka impreza odbędzie się już we wrześniu. 

Sony pojawi się na zbliżającym się Tokyo Game Show (17-18 wrzesień), Paris Game Week (27-31 października) oraz zorganizuje kolejne PlayStation Experience (grudzień), ale według dzisiejszych informacji Japończycy nie zamierzają na tych wydarzeniach ujawnić PlayStation 4 Neo.

Urządzenie ma otrzymać swoją własną imprezę, która odbędzie się już 7 września w Nowym Jorku. Taką informacją podzielili się dzisiaj Francuzi z Gamebloga, którzy otrzymali szczegóły od własnych źródeł:

„Nasze źródła są pewne: Sony planuje wydarzenie w środę, 7 września w Nowym Jorku. Jest to impreza wystarczająco duża, by przedstawić PlayStation 4 Neo.”

Była by to naprawdę ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Sony zamierza odpowiednio zadbać o PS4 Neo. Gdy konsola otrzyma swoją własną imprezę, to możemy mieć pewność, że oczy graczy z całego świata będą skierowane wyłącznie w stronę tej prezentacji. Japończycy mogą na TGS, PGW i PE skupić się na ujawnianiu kolejnych gier, prezentowaniu PlayStation VR i integracji urządzeń.

Według informacji dziennikarzy we wrześniu czeka nas jeszcze jedna wielka prezentacja. Nintendo ma zaledwie tydzień później przedstawić światu Nintendo NX. 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/playstation_neo_to_be_revealed_in_new_york_on_september_7_report.html

Tagi: playstation 4 playstation 4 neo plotka