Wzruszająca historia z Indonezji - Tiyo Satrio jest zagorzałym graczem, chociaż nie posiada rąk i nóg

Gry
2943V
Wzruszająca historia z Indonezji - Tiyo Satrio jest zagorzałym graczem, chociaż nie posiada rąk i nóg
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2016, 16:26

Każdego dnia rozkoszujemy się ulubionymi grami, denerwujemy z powodu błędów, dzielimy się wrażeniami w Internecie, ale niektórzy nie mają tak łatwo. Młody mieszkaniec Indonezji jest zapalonym graczem, chociaż nie posiada rąk oraz nóg. Historia Tiyo potrafi wzruszyć. 

Niedawno rozmawiałem ze znajomym, który przez wybryki złamał sobie rękę i przez nałożony gips nie mógł normalnie grać, jednak niektórzy mają zdecydowanie większe problemy. Tiyo Satrio urodził się bez rąk oraz nóg, a mimo wszystko walczy. Nie tylko z przeciwnościami losu, czy też dla nas najprostszymi czynnościami, ale również z przeciwnikami w swoich ulubionych grach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiem, że temat zahacza tylko o nasze poletko, ale patrząc na poniższy film pomyślałem, że życie wielu z nas jest dużo, dużo łatwiejsze. To banał, jednak zaprezentowany materiał może i Was zainteresuje.

11-letni Indonezyjczyk nie może normalnie trzymać kontrolera, ale poznaje znane nam historie za pomocą… Brody oraz ramienia. Pewnie nie wykręci zawrotnego wyniku w sieciowych pozycjach, ale może poznać historię z przykładowo Final Fantasy X, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Okami, Ico, czy może nawet z Grand Theft Auto: San Andreas.

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper