SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2016 20:51
Sony prezentuje nadciągające hity na PlayStation 4. Zwiastun ukazuje mocne tytuły
1622V

Sony prezentuje nadciągające hity na PlayStation 4. Zwiastun ukazuje mocne tytuły

Japońska korporacja nie zapomina o reklamie. Firma opublikowała minutowy spot przedstawiający ekskluzywne produkcje, które zadebiutują na PlayStation 4 w przeciągu najbliższych 9 miesięcy.

Sony w tym roku dobrze rozłożyło premiery i gracze mogą przez cały rok zapoznawać się z ekskluzywnymi i zarazem mocnymi grami. Wcześniej zagraliśmy już w Street Fighter V, Ratchet & Clank (2016), Alienation, Shadow of the Beast oraz Uncharted 4: Kres Złodzieja, a nie możemy zapomnieć o nadciągających smakołykach.

Właśnie z tego powodu Sony przedstawiło zwiastun, który ma przypomnieć graczom, że do końca roku na rynek trafi jeszcze kilka, bardzo mocnych tytułów. Tak przedstawia się lista:

Czegoś Wam tutaj brakuje? Mam nadzieję, że zestawienie nie zostało jeszcze zamknięta. Przecież na sprzęt Japończyków ma w tym roku trafić jeszcze między innymi Gravity Rush 2 oraz Hellblade: Senua's Sacrifice. Szczególnie liczę na ten drugi tytuł, który na każdym kolejnym materiale wygląda wprost rewelacyjnie. 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/06/22/new-greatness-awaits-ps4-game-trailer-includes-horizon-zero-dawn-no-mans-sky/

Tagi: playstation 4 reklama sony trailer zwiastun