Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2016 09:33
Detroit od Quantic Dream na targach E3 2016!
1229V

Detroit od Quantic Dream na targach E3 2016!

Jeśli lubicie produkcje Quantic Dream już możecie zacierać swoje macki. Najnowszego tytułu francuskiego studia nie zabraknie na zbliżających się wielkimi krokami targach w Los Angeles.

Greg Miller prowadzący popularny kanał "Kinda Funny" na YouTube ujawnił, że na targach E3 2016 nie zabraknie Detroit: Become Human, czyli najnowszego projektu studia Quantic Dream. Dokładnie gra ma zostać zaprezentowana we wtorek, zapewne podczas konferencji prasowej Sony.

Detroit zostało zapowiedziane w zeszłym roku podczas imprezy Paris Games Week, ale od tego czasu niewiele słyszeliśmy o tej produkcji sci-fi, opowiadającej o androidzie żyjącym pośród ludzi.

 

Podczas wtorkowej konferencji Sony, która odbędzie się o godzinie 3:00 rano, być może poznamy datę premiery nowej gry przygodowej Quantic. W tej chwili warto sprawdzić poprzednie informacje o Detroit, a także jeszcze raz rzucić okiem na efektowny zwiastun gry. Miejmy nadzieję, że na E3 poznamy wreszcie pierwszy kawałek rozgrywki z tej intrygującej pozycji.


Źródło: Twitter

Tagi: Detroit: Become Human e3 2016 quantic dream