Kryspin Kras Kryspin Kras 22.04.2016 10:00
Kolejny świetny tytuł we wstecznej kompatybilności na Xbox One
786V

Kolejny świetny tytuł we wstecznej kompatybilności na Xbox One

Tęsknicie za Raymanem i łakniecie nowych przygód naszego rozczłonkowanego przyjaciela? Niestety, Ubisoft milczy w kwestii ewentualnej nowej części, ale na osłodę pozwoli użytkownikom Xbox One zagrać w Rayman Origins.

Trzeba pochwalić Microsoft za ciągle rozwijanie usługi wstecznej kompatybilności na Xbox One. Co prawda w usłudze nadal brakuje najbardziej oczekiwanych przez ludzi tytułów (z CoDami na czele), ale pośród ponad 150 tytułów znajdziemy takie hity jak Borderlands, Dead Space, Dark Souls czy Alan Wake. A to są tylko tytuły, które weszły do usługi całkiem niedawno.

Od dziś użytkownicy Xbox One mogą pochwalić się kolejnym świetnym tytułem. Major Nelson na Twitterze potwierdził, że do wstecznej kompatybilności dołącza Rayman Origins. To już druga, obok Rayman 3 HD gra z fioletowym przyjacielem w tej usłudze.

Dla przypomnienia, Rayman Origins to platformówka 2D z prześliczną, ręcznie rysowaną grafiką napędzaną autorskim UbiArt, bardzo dobrym designem poziomów, chwytliwą ścieżką dźwiękową oraz, co najważniejsze - świetnym gameplayem. W wersji na Xbox 360 ma średnią ocen oscylującą w okolicach 9/10.


Tradycyjnie, jak ktoś ma płytę z grą, to wystarczy, że włoży ją do konsoli, gra automatycznie się pobierze, a jak ktoś woli wersję cyfrową - wystarczy po prostu pobrać ze sklepu. 

Cieszycie się z pojawienia się tego tytułu? 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/21/rayman-origins-now-backwards-compatible-on-xbox-one/

Tagi: Rayman Origins wsteczna kompatybilność xbox one