Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 21:43
11 bit studios przedstawia Beat Cop. W mieście pojawił się nowy szeryf!
1667V

11 bit studios przedstawia Beat Cop. W mieście pojawił się nowy szeryf!

Twórcy This War of Mine przedstawili wszystkie szczegóły nowej produkcji studia Pixel Crow. W grze nie zabraknie pączków i humoru rodem z seriali policyjnych z lat 80-tych. Dzisiaj możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun oraz porcję screenów. 

Beat Cop to mieszanka przygodówki z produkcją point & click. Gra została przygotowana w stylistyce retro przez rodzimych deweloperów ze studia Pixel Crow. W tytule otrzymamy możliwość wcielenia się w gliniarza i przeżyjemy ciekawą historię przepełnioną humorem z seriali policyjnych lat 80-tych.

Głównym bohaterem produkcji został Jack Kelly, który niegdyś był znanym i cenionym detektywem. Niestety, protagonista został wrobiony w morderstwo i z tego powodu został zdegradowany do stopnia zwykłego policjanta. Na domiar złego Kelly ma jeszcze więcej problemów, ponieważ jego szef uważa go za nieudacznika, żona z przyjemnością traci wspólny dorobek, a lokalna mafia każdego dnia poluje na jego głowę. Pozycja charakteryzuje się nieliniową opowieścią z wieloma zakończeniami, zróżnicowaną mechaniką, atmosferą z lat 80-tych oraz dopracowaną grafiką retro.

Beat Cop aktualnie zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy w późniejszym terminie zaoferują tę opowieść również graczom na konsolach. W końcu 11 bit studios – wydawca – pokazał za pomocą This War of Mine, że taka praktyka może odnieść spory sukces.  

Źródło: beatcopgame.com

Tagi: beat cop pixel crow trailer zapowiedz zwiastun