Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 16:05
Sam Lake rozpoczyna świętowanie. Quantum Break w złocie
977V

Sam Lake rozpoczyna świętowanie. Quantum Break w złocie

Twórcy z Remedy Entertainment zapamiętają ten dzień na długo. W studiu właśnie rozpoczęło się świętowanie zakończenia prac nad Quantum Break. Oficjalną wiadomość wrzucił na Twitter Sam Lake. 

We wtorek informowaliśmy naszych czytelników o zakończeniu głównych prac nad Quantum Break. Mogliśmy sądzić, że twórcy przez najbliższy miesiąc będą polerować tytuł i przygotowywać niezbędne poprawki, ale jak się okazuje studio rozpoczęło świętowanie.

Sam Lake – dyrektor kreatywny projektu – opublikował na Twitterze poniższą wiadomość. Znany deweloper potwierdził złoty status, który jest równoznaczny z zakończeniem wszystkich prac nad produkcją.

Sytuacja jest bardzo ciekawa, ponieważ do premiery gry pozostało jeszcze sporo czasu. Według oficjalnych informacji Quantum Break zadebiutuje w kwietniu, czyli w bardzo gorącym okresie – w przeciągu kilkunastu dni na rynek trafi jeszcze między innymi Uncharted 4: A Thief's End, Dark Souls 3 i Ratchet & Clank (2016).

Może jestem wielkim optymistą, ale czy w tej sytuacji przesunięcie premiery o 2-3 tygodnie nie byłoby dobrym rozwiązaniem? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft pc quantum break Remedy Entertainment xbox one złoto