Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 16:01
Street Fighter V z małymi problemami, krótką kampanią i efektownym zwiastunem premierowym
1752V

Street Fighter V z małymi problemami, krótką kampanią i efektownym zwiastunem premierowym

Jeśli próbowaliście nacieszyć się sieciowymi zmaganiami w Street Fighter V, to mogliście napotkać problemy. Twórcy poinformowali o niedogodnościach i jednocześnie potwierdzili długość nadciągającej kampanii. Mamy również zwiastun premierowy oraz porcję ładnych screenshotów.

Capcom poinformował o problemach z serwerami Street Fighter V. Gracze rzucili się na rozgrywkę w dniu premiery i z tego powodu pojawiły się niedogodności związane z połączeniem oraz lagami. Na szczęście deweloperom udało się usunąć wszystkie problemy i dzięki temu gra powinna działać już bez najmniejszych problemów.

Jak już pewnie słyszeliście, gra nie zawiera sporo treści dla sympatyków rozgrywki offline, jednak deweloperzy zapowiedzieli przygotowanie fabularnej kampanii. Niestety, nawet w tym przypadku nie otrzymamy sporo rozgrywki – Yoshinori Ono potwierdził, że ukończenie tego trybu zajmie nam 1-2 godziny. W sumie mogliśmy się spodziewać czegoś zdecydowanie dłuższego… W końcu autorzy dość hucznie zapowiadali tę przygodę, która trafi do graczy dopiero w czerwcu.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że w Guilty Gear Xrd -SIGN- wszystkie filmy w kampanii trwały 6 godzin… Nie można tego dokładnie porównywać (w trybie historii nie było walk), ale i tak Capcom mógłby się postarać o wydłużenie historii o przynajmniej kilka godzin.

Poniżej możecie zapoznać się z krótkim materiałem, na którym Ono właśnie wspomina o kampanii oraz trybie wyzwań. Zainteresowanych odsyłamy jeszcze do naszej świeżej recenzji. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/street_fighter_5/news/street_fighter_5s_servers_fell_down_at_launch.html

Tagi: Capcom problemy Street Fighter V zwiastun