Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 18:59
Dark Souls zmierza na Xbox One. Niektórzy otrzymają grę za darmo!
1300V

Dark Souls zmierza na Xbox One. Niektórzy otrzymają grę za darmo!

Amerykanie mają pomysł na walkę z konkurencją. Wygląda na to, że korporacja zamierza teraz do każdej większej premiery dodawać za darmo produkcję! W przypadku pozycji From Software zainteresowani zgarną wstęp z tej wspaniałej trylogii.  

Microsoft potwierdził, że wszystkie zamówienia przedpremierowe na Dark Souls 3 zostaną upiększone darmową wersją Dark Souls. Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, która może zachęcić graczy do kupienia tytułu w cyfrowej dystrybucji.

Jednocześnie jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów serii Japończyków. Gra podobno w przeciągu najbliższych 10 dni wskoczy na Xboksa One i każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z tytułem. Standardowo w przypadku wstecznej kompatybilności nie musimy kupować tytułu drugi raz – wystarczy włączyć cyfrową wersję lub wrzucić płytkę do konsoli.

Warto na pewno przypomnieć, że identyczną praktykę obserwowaliśmy w przypadku Just Cause 3 (darmowe Just Cause 2), czy też już niedługo zobaczymy przy Quantum Break (darmowy Alan WakeAlan Wake's American Nightmare). Szkoda jedynie, że Amerykanie nagradzają graczy kupujący tytuły w cyfrze – nadal nie wszyscy są przekonani do takich wersji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dark Souls dark souls 3 From Software wsteczna kompatybilność Xbox One