Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 18:31
Forza Motorsport 6 i Forza Horizon 3 również trafią na PC?
2020V

Forza Motorsport 6 i Forza Horizon 3 również trafią na PC?

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie dotyczące premiery Quantum Break na dwóch platformach. Możemy mieć jednak pewność, że to nie koniec dobrych informacji dla sympatyków blachy. Według najnowszej plotki gracze w niedalekiej przyszłości zaprzyjaźnią się z serią Forza.

Nie jest to oficjalna wiadomość, ale Chińczycy z WPDang otrzymali informację od zaufanego źródła, według której Forza Motorsport 6 i Forza Horizon 3 zmierzają na PC. Ciekawostką na pewno jest ta druga produkcja, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale w Sieci już pojawiły się przecieki sugerujące nadejście tytułu. W sumie nikogo nie powinno to specjalnie dziwić, jednak już samo wrzucenie gry na komputery osobiste będzie na pewno bardzo kontrowersyjną decyzją.

Ponadto, ostatnia odsłona Forzy ma trafić na PC w wersji specjalnej, która pewnie będzie zawierać wszystkie wcześniej wydane dodatki. Aktualnie nie otrzymaliśmy jakiekolwiek potwierdzenia tych doniesień, ale pamiętając ostatnie słowa Phila Spencera jestem pewien, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu.

W sumie idealnym miejscem na ogłoszenie takich rewelacji jest zbliżająca się impreza Microsoftu – Amerykanie w przyszłym tygodniu organizują specjalny event poświęcony integracji urządzeń z Windows 10. 

Źródło: http://www.wpdang.org/archives/153891.html

Tagi: forza horizon 3 forza motorsport 6 PC Plotka xbox one