Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 15:07
Quantum Break oficjalnie na PC! Mamy nowy zwiastun, rozgrywkę, screeny i poznaliśmy zestaw z Xboksem One
3605V

Quantum Break oficjalnie na PC! Mamy nowy zwiastun, rozgrywkę, screeny i poznaliśmy zestaw z Xboksem One

Stało się! Microsoft właśnie potwierdził, że najnowsza produkcja Remedy Entertainment trafi również na komputery osobiste. Firma opublikowała jednocześnie nowe materiały z gry oraz przedstawiła zestaw z Xboksem One. 

Plotki dotyczące przeniesienia nadchodzącej gry Remedy Entertainment na PC pojawiły się już wiele miesięcy temu. Twórcy dotychczas nie publikowali żadnych informacji w tym temacie, ale w końcu mamy pierwsze szczegóły. Quantum Break zadebiutuje jednocześnie na dwóch platformach! 

Warto jednak zauważyć, że jeśli zamówimy preorder gry na Xbox One to otrzymamy wersję na PC za darmo. Jest to naprawdę ciekawa promocja integracji urządzeń z Windows 10. 

Otrzymaliśmy również potwierdzenie nowego zestawu z Xboksem One. Biała konsola z grą trafi do sprzedaży w dniu premiery produkcji, czyli 5 kwietnia. Firma zdecydowała się na wrzucenie do pudełka urządzenia z 500GB dyskiem. 

Microsoft w oficjalnym komunikacie podał również wiadomość o darmowym Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare. Pierwszy tytuł trafi do wszystkich klientów QB, zaś drugi dla osób składających zamówienia przedpremierowe. 

Poniżej możecie zerknąć na nowy zwiastun, małe fragmenty rozgrywki, a w naszej galerii znajdziecie również kilka nowych screenshotów. 

 

[Aktualizacja #1]

  • Poniżej możecie również sprawdzić wymagania produkcji. 

Tagi: pc quantum break Remedy Entertainment xbox one