Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 15:00
Nowy Crash Bandicoot coraz bliżej? Sony ponownie wrzuca tajemniczą wiadomość
3133V

Nowy Crash Bandicoot coraz bliżej? Sony ponownie wrzuca tajemniczą wiadomość

W ubiegły weekend wspominaliśmy o bardzo tajemniczej wiadomości opublikowanej przez PlayStation Middle East. Na Twitterze oddziału pojawiła się grafika z bardzo ciekawym podpisem. Początkowo mogliśmy sądzić, że jest to przypadek, ale pracownicy kontynuują swoją zabawę.  

Na Twitterze arabskiego oddziału PlayStation pojawiła się w niedzielę poniższa grafika wraz z podpisem: „Najbardziej poszukiwany… Gdzie jesteś Crash?”. Informacja pobudziła graczy z całego świata, ale wielu sądziło, że jest to tylko i wyłącznie nic nie znacząca wiadomość. W końcu od wielu  lat nie usłyszeliśmy pozytywnych wieści o przygotowaniu kolejnej przygody z tym wyjątkowym bohaterem.  

Mimo wszystko coś musi być na rzeczy. PlayStation Middle East wczoraj opublikował tę wiadomość ponownie, ale tym razem zdjęcie Crasha trafiło na Facebooka. Jest to bardzo zagadkowa sytuacja, ponieważ mogę uwierzyć w jednorazowy wybryk i chęć zwrócenia uwagi, jednak już kolejna taka zagrywka musi coś znaczyć.

Oczywiście Japończycy od dłuższego czasu wspominają o protagoniście… Warto tutaj na pewno wspomnieć o premierowym zwiastunie PlayStation 4, na którym pojawił się Bandicoot, czy też koszulce prezesa Sony z PlayStation Experience (do zobaczenia w galerii). 

Źródło: Twitter.com

Tagi: crash bandicoot playstation 4 Sony