Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.02.2016 13:31
Arabski oddział PlayStation publikuje tweet z Crashem Bandicootem
1927V

Arabski oddział PlayStation publikuje tweet z Crashem Bandicootem

Zawirowania związane z marką Crasha są w ostatnich paru latach dosyć tajemnicze, nie do końca zrozumiałe, lecz na pewno bardzo intrygujące dla fanów dawnej maskotki PlayStation.

Po tym jak Activision zdjęło wszystkie znaki na niebie i ziemi, które łączyły ich logo z wizerunkiem Crasha, w Sieci zawrzało. Następnie Sony dało mini wskazówkę w postaci serii znaków w jednym ze swoich trailerów PS4. Obie strony oczywiście oficjalnie dementowały jakikolwiek deal pomiędzy sobą.

Jednakże gdy Prezes amerykańskiego oddziału PlayStation wyszedł na scenę PS Experience w koszule z rudym zwierzaczkiem, dla wielu stało się jasne - Bandicoot nadchodzi. Bo jak wiadomo, na takich wydarzeniach nic nie dzieje się przypadkiem.

Teraz za pośrednictwem Twittera oficjalny profil PlayStation Mid-East (czyli zarządzający regionem Bliskiego Wschodu), opublikował poniższy tweet.

 

Arabski napis głosi: Najbardziej poszukiwany... Gdzie jesteś Crash? I niby to nic wielkiego, niby zwykłe oczko w stronę fanów. Ale gdyby Sony nie miało praw do marki, nie mogłoby od tak sobie szastać wizerunkiem naszego milusińskiego.

Tagi: