Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 19:04
Microsoft już zapowiada tytuły na przyszły rok - świetny progres ReCore
1062V

Microsoft już zapowiada tytuły na przyszły rok - świetny progres ReCore

Amerykanie nie zwalniają! Firma może pochwalić się wyśmienitym zestawem produkcji na końcówkę 2015 roku, a już teraz szef marki Xbox zapowiada nadciągające atrakcje. Czekacie na ReCore? Wkrótce otrzymamy sporo ciekawych informacji. 

ReCore zostało zaprezentowane przez Microsoft na E3 – jest to gra przygotowywana przez znanych deweloperów. Za tytuł odpowiada Keiji Inafune (Mega Man, Onimusha, Lost Planet, Dead Rising) oraz zespół Armatura Studio (Metroid Prime).

Gra od początku wzbudza wśród graczy pozytywne emocje, więc niektórzy posiadacze Xboksów One wyczekują na najmniejsze szczegóły z tej pozycji. W sprawie tytułu wypowiedział się Phil Spencer, który ostatnio widział grę:

„W 2016 roku zobaczysz sporo ReCore. Oglądałem rozgrywkę w ubiegłym tygodniu i dostrzegłem wielki progres.”

Przyszły rok zapowiada się naprawdę dobrze, a swoje 3 słowa w tym temacie powiedział Aaron Greenberg z Microsoftu, który wspomniał, że kolejny raz zainteresowani otrzymają wiele wyśmienitych tytułów – już teraz możemy wyczekiwać szczegółów ze wspomnianego ReCore oraz Crackdown 3, Sea of Thieves i Killer Instinct: Season 3! Przedstawiciele amerykańskiej korporacji małymi krokami planują zestaw tytułów, które zaprezentują na przyszłorocznym E3.

Mam wrażenie, że miłośnicy Microsoftu nie będą w przyszłym roku narzekać na brak atrakcji. Sezon rozpoczyna się od ciekawego Quantum Break, a później będzie równie ciekawie! 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-exclusive-from-mega-man-creator-getting-n/1100-6431977/

Tagi: 2016 microsoft Phil Spencer recore xbox one