FIFA 2K25 nadchodzi? Kolejne źródło potwierdza, że 2K Games zdobyło wielką licencję

Gry (plotka)
7895V
FIFA 23
Igor Chrzanowski | 26.05, 16:45

Electronic Arts przez blisko 30 lat karmiło nas kolejnymi odsłonami marki FIFA, która to tak bardzo wgryzła się w świadomość szerokiego grona odbiorców, że seria EA Sports nie potrzebuje już arcydrogiej licencji, by osiągać sukces.

Chyba wszyscy słyszeliście o aferze, w której organizacja FIFA pokłóciła się o pieniądze z Electronic Arts i w konsekwencji tejże kłótni podjęto decyzję o porzuceniu marki gier FIFA na rzecz EA Sports FC 24. Efekt? Nowa seria EA Sports zarobiła więcej niż poprzednia FIFA 23, więc w tej sytuacji stratna jest wyłącznie wielka sportowa organizacja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ta jednak szykuje się do kontrofensywy, albowiem już w tym roku mamy usłyszeć, a nawet i zagrać w FIFA 2K25, czyli następcę gier Electronic Arts z nową stajnią wydawniczą. 2K Sports znane jest z produkcji naprawdę świetnych gier sportowych, dlatego możemy doczekać się naprawdę niezwykle ciekawej rywalizacji pomiędzy eFootball, EA Sports FC oraz FIFA 2K. Według insidera Mohplay deal pomiędzy FIFĄ a 2K Sports już jest potwierdzony.

2K zdobyło oficjalną licencję od FIFA na stworzenie kolejnej gry wideo FIFA!

Współpraca została potwierdzona, a 2K będzie pracować nad nową serią gier piłkarskich.

Premiera gry FIFA 2K25 planowana jest na ten rok, w samą porę na Mistrzostwa Świata FIFA 2K26!

Źródło: Reddit/X

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper