Suicide Squad: Kill the Justice League to fabularnie „największa gra” Rocksteady

Gry
1101V
Suicide Squad: Kill the Justice League
Iza Łęcka | 15.01, 12:01

Na początku przyszłego miesiąca Rocksteady Studios zaoferuje najnowszy projekt, który niestety mierzy się ze sporą krytyką graczy oraz dziennikarzy. Twórcy jednak zapewniają, że entuzjaści mocnych opowieści będą usatysfakcjonowani.

Ostatnie opinie wybranych redakcji na temat Suicide Squad: Kill the Justice League nie należą do zbyt pozytywnych, a ogólny niekorzystny klimat panujący wokół gry skłonił deweloperów oraz wydawcę do zachęcenia uczestników zaangażowanych w testy alfa do wypowiedzi na temat tytułu. Przedsiębiorstwo wierzy, że fani DC przekonają niezdecydowanych do rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

W najnowszym Play Magazine został opublikowany wywiad z Dariusem Sadeghianem, szefem produktu, który stwierdził, że Suicide Squad: Kill the Justice League nie ucieka od założeń serii Batman Arkham, a gracze mogą spodziewać się mocnej, długiej historii.

Wciąż jest pełne DNA, które przenika serię Batman: Arkham - te fundamenty historii i postaci są absolutnie kluczowe dla naszego projektu. Pod względem fabuły jest to z pewnością nasza największa gra.

Już w przytoczonych wcześniej tekstach wspominano, że fabuła Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się niezwykle satysfakcjonująco, ponieważ deweloperzy skupili się na rozwinięciu intrygujących wątków, lecz sporym problemem produkcji jest gameplay, który niekoniecznie mocno angażuje.

Dyrektor produktu z Rocksteady Games przyznał, że jego zespół naprawdę dziękuje wszystkim odbiorcom za wsparcie i kontynuowanie przygody, dlatego też planuje ogromne, darmowe wsparcie jeszcze przez wiele miesięcy po premierze.

To dla nas naprawdę ważne, abyśmy byli uczciwi w stosunku do ludzi, którzy grają w naszą grę, dlatego przez pierwszy rok po premierze mamy mnóstwo nowej zawartości, która będzie całkowicie bezpłatna dla posiadaczy gry.

Oprócz nowych misji fabularnych, ekwipunku, strojów, przedmiotów kolekcjonerskich czy lokacji deweloperzy szykują także nowych grywalnych bohaterów, z których „każdy będzie miał własną, unikalną mechanikę i będzie można go odblokować dla wszystkich graczy za darmo”.

Źródło: Gamesradar.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper