Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 13:56
EDGE wybrało najlepsze gry siódmej generacji
2028V

EDGE wybrało najlepsze gry siódmej generacji

Od zeszłego roku mamy na rynku wszystkich przedstawicieli ósmej generacji. Z tego powodu w Sieci coraz to częściej pojawiają się specjalne podsumowania poprzednich konsol. Swoją cegiełkę w temacie postanowiło zaprezentować EDGE, które ujawnia „dziesięć najlepszych produkcji”. 

Chociaż poprzednia generacja ma swoje najlepsze lata za sobą, to możemy śmiało powiedzieć, że w trakcie tych prawie 10 lat otrzymaliśmy mnóstwo fenomenalnych produkcji. Z tego powodu pewnie trudno zebrać „najlepsze gry”, bo każdy z Was może mieć w tym temacie swoje zdanie.

Jednak jest kilka tytułów, które niemal wszystkim przypadły do gustu i zarobiły mnóstwo pieniędzy – ja przeglądając poniższe zestawienie widzę 4 produkcje, które umieściłbym w moim TOP 10.

A Wy jak oceniacie zestawienie EDGE? Zgadzacie się z nim? A może macie swoją wizję najlepszej dziesiątki? Dajcie znać w komentarzach.   

Warto przypomnieć, że od dłuższego czasu nasi redaktorzy również podsumowują siódmą generację. W ostatnim numerze nasza ekipa wybrała najlepsze horrory – w tekście znajdziecie dziesięć najlepszych i pewnie najstraszniejszych produkcji z tego gatunku oraz specjalne ciekawostki. 

Miesięcznik PSX Extreme możecie nabyć między innymi:

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • wersji PDF
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Źródło: http://nintendoeverything.com/edge-ranks-the-ten-best-games-of-the-generation/

Tagi: 7 generacja edge ranking