The Callisto Protocol z planami na najbliższe miesiące. Studio przygotowuje płatną i bezpłatną zawartość

Gry
1671V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 02.12.2022, 07:32

Od godziny 6:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją The Callisto Protocol – zanim jednak na dobre rozsiądziemy się przed ekranem i przystąpimy do sprawdzania efektów prac Striking Distance Studios, poznajmy następne cele autorów. Na początku przyszłego roku tytuł otrzyma świeżutką zawartość.

The Callisto Protocol to najnowszy horror zespołu Glena Schofielda koncentrujący się na przerażających wydarzeniach w więzieniu Black Iron. Wiele na to wskazuje, że deweloperzy nie chcą opuszczać tego pełnego potworów miejsca, bowiem tuż przed premierą poinformowali o swoich planach na następne miesiące.

Dalsza część tekstu pod wideo

7 lutego udostępniony zostanie pierwszy pakiet nowej zawartości do klimatycznej historii Jacoba Lee. We wskazanym terminie pobierzemy za darmo tryby Nowa Gra+ oraz Hardcore Mode, a klienci, którzy zakupili Przepustki Sezonowe, otrzymają do dyspozycji skiny.

W jednym z opracowanych zestawów na pewno znajdą się nowe animacje śmierci. Ogłoszenie dotyczące kompletu Contagnion nie zostało zbyt pochlebnie przyjęte przez graczy, a na krytykę musiał szybko zareagować Schofield zapewniając, że zespół dopiero po debiucie przystąpi do stworzenia dodatkowych elementów.

Latem pobierzemy fabularny dodatek, ale aktualnie nie poznaliśmy szczegółów rozszerzenia. Nie możemy jednoznacznie stwierdzić, co deweloperzy planują, choć trzeba zwrócić uwagę, że zakończenie The Callisto Protocol daje jeszcze spore pole do popisu, umożliwiając kontynuację wydarzeń.

„Począwszy od 7 lutego 2023 roku nadchodzi sześć miesięcy zawartości do The Callisto Protocol, z darmową aktualizacją trybu Hardcore i New Game+. Więcej szczegółów na ten temat i dotyczących Przepustki Sezonowej już wkrótce”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: CallistoTheGame

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper