The Callisto Protocol zaoferuje nowe animacje śmierci w Przepustce Sezonowej. Zapłacimy za zabicie bohatera

Gry
1089V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 23.11.2022, 16:57

W The Callisto Protocol będziemy świadkami wielu efektownych śmierci głównego bohatera, ale okazuje się, że niektóre animacje zostały zamknięte za Przepustką Sezonową. Na Steam pojawiły się szczegóły nowych rozszerzeń i gracze nie kryją zaskoczenia.

The Callisto Protocol w dniu premiery zapewni pełną historię, ale deweloperzy już wcześniej potwierdzili, że szykują Przepustkę Sezonową, która zaoferuje między innymi nową historię. Przygoda zadebiutuje pewnie w przyszłym roku, ale okazuje się, że Season Pass zaoferuje dodatkową zawartość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra otrzyma pakiet nowych skinów, ale jednocześnie gracze mogą liczyć na zestaw Contagion Bundle, który zapewni nowy tryb oraz... nowe animacje śmierci:

„Pakiet Contagion: Odkryj ostateczne doświadczenie survival horroru z nowym trybem, Contagion. Ze zmniejszoną ilością amunicji i mniejszym zdrowiem, niestandardowym poziomem trudności i permadeath - nie ma drugiej szansy na ucieczkę z Black Iron Prison lub horrorów czających się pod powierzchnią Callisto. Pakiet Contagion zawiera również trzynaście nowych animacji śmierci Jacoba oraz kolekcję skórek Strażnicy”.

Jest to bez wątpienia zaskakująca decyzja deweloperów, którzy postanowili rozbudować przygodę o kolejne widowiskowe momenty, podczas których główny bohater straci życie.

Już pierwsze materiały z The Callisto Protocol potwierdziły, że w tytule Striking Distance Studios nie zabraknie krwawych i przerażających scen, ale jak widać za niektóre będziemy musieli dodatkowo zapłacić.

Przepustka Sezonowa zawiera także tryb przypominający hordę:

„Riot Bundle: Zapuść się do nieodkrytego wcześniej obszaru Black Iron Prison i walcz z falami brutalnych wrogów. Zbieraj kredyty, aby ulepszać swoją broń lub twórz nową, i przetrwaj jak najdłużej w zupełnie nowym trybie Riot. Pakiet Riot zawiera również dwanaście nowych animacji śmierci wrogów oraz kolekcję skórek Inżyniera”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Steam

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper