Street Fighter 6 z prezentacją Dynamic Control. Zwycięstwo przy pomocy jednego przycisku

News
465V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 17.11, 11:32

Capcom opublikował materiał przedstawiający główne założenia Dynamic Control w Street Fighter 6. Mniej doświadczeni śmiałkowie będą mogli bez większego niepokoju przystąpić do rozgrywki, bowiem otrzymają wsparcie w trakcie walk – wystarczy jeden przycisk.

Japońskie studio dzieli się kolejnymi szczegółami na temat nadciągającej bijatyki – w ostatnich tygodniach nie tylko spojrzeliśmy na dynamiczne fragmenty rozgrywki, ale również poznaliśmy listę 18 postaci zmierzających do gry. Na początku listopada wspominaliśmy o trzecim trybie kontroli ze Street Fighter 6, którego podstawy zostały pokazane na nowym filmiku. Capcom wyciąga rękę w kierunku nowych odbiorców, dlatego w trakcie rywalizacji wprowadzi rozwiązanie sterowane przez sztuczną inteligencję.

„W zależności od Twojej pozycji, SI wybierze określone działania, aby dopasować je do sytuacji. To świetny sposób na swobodne mecze z przyjaciółmi i rodziną, a także dla początkujących graczy, aby zapoznać się z podstawami!”

Deweloperzy podkreślają, że do uruchomienia ataku konieczny jest tylko jeden przycisk, a w zależności od dystansu, sztuczna inteligencja wykona zróżnicowane ataki czy zbliży się do przeciwnika. Podczas rozgrywki dopuszczalne będzie swobodne poruszanie się, które będzie jasnym sygnałem dla SI, w jaki sposób ułatwić starcie.

Dynamic Control to trzeci system kontroli wojowników Street Fighter 6, ale jednocześnie jedyny, który wykorzystamy wyłącznie w rozgrywce offline – SI nie będzie nas wspierać w pojedynkach online. Bijatyka Capcomu otrzyma także klasyczny i nowoczesny system kontroli wojowników.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper