Street Fighter 6 z 18 wojownikami na start. Capcom zaprezentował cały zestaw

Gry
1524V
Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 16.09.2022, 17:29

Capcom wciąż nie potwierdził ostatecznej daty premiery Street Fighter 6, ale jak widać prace nad produkcją znajdują się w ostatecznej fazie. Gracze mają dzisiaj okazję sprawdzać grę na Tokyo Game Show, a twórcy właśnie potwierdzili pełny zestaw postaci.

Od dnia premiery Street Fighter 6 otrzyma 18 wojowników – na liście nie zabrakło wielu znanych twarzy, ale deweloperzy pokusili się także o kilka zupełnie nowych bohaterów. Zestawienie wygląda dobrze, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek.

Już kilka miesięcy temu pojawił się przeciek prezentujący listę bohaterów, który w zasadzie został teraz potwierdzony – na wcześniej opublikowanych materiałach mogliśmy zobaczyć czterech dodatkowych wojowników, którzy prawdopodobnie trafią do gry w ramach DLC. Nie będzie dla nikogo raczej zaskoczeniem, gdy Capcom przedstawi popremierowe plany i firma będzie chciała znacząco rozbudować roster.

Street Fighter 6 lista postaci

 1. Luke, 
 2. Jamie, 
 3. Manon, 
 4. Kimberly, 
 5. Marisa, 
 6. Lily, 
 7. JP, 
 8. Juri, 
 9. Dee Jay, 
 10. Cammy, 
 11. Ryu, 
 12. E. Honda, 
 13. Blanka, 
 14. Guile, 
 15. Ken, 
 16. Chun-Li, 
 17. Zangief, 
 18. Dhalsim.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na pozytywne informacje o Street Fighter 6 – Capcom zaprezentował nowy tryb, zapowiedział betę, a dzisiaj nawet mogliśmy zobaczyć czystą rozgrywkę.

Źródło: Capcom

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper