Street Fighter 6 stawia na amatorów. Gracz będzie klikać przyciski na oślep, a SI wykona combosy

News
974V
Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 15:03

Capcom w końcu dokładnie zaprezentował nowy system sterowania ze Street Fighter 6. Twórcy przygotowali mechanikę, która sprawi, że gracze nie będą musieli posiadać żadnych umiejętności, by móc dobrze się bawić ze znajomymi na jednej kanapie.

Twórcy Street Fighter 6 zaczynają odsłaniać karty związane z najnowszą bijatyką. Capcom chce w 2023 roku zapewnić świetne wrażenia z rozgrywki wszystkim zainteresowanym graczom, więc przygotowano zupełnie nowy schemat sterowania.

Nowi gracze mogą dosłownie na oślep klikać przyciski, by sztuczna inteligencja kontrolowała wojowników i wykonywała za nich combosy. Będzie to na pewno ciekawa opcja dla fanów, którzy dopiero uczą się rozgrywki – w taki sposób będą mogli mierzyć się z bardziej doświadczonymi graczami.

Twórcy w materiale Game Informera potwierdzili, że Dynamic Controls działa dzięki SI – to właśnie sztuczna inteligencja wybiera, jakie ataki wykonać, gdy tak naprawdę gracz nie musi wykonywać skomplikowanych ruchów... wystarczy klikać kilka przycisków.

Dynamic Controls jest trzecim systemem sterowania (obok współczesnego-łatwiejszego oraz klasycznego), który jednak będzie działał wyłącznie podczas rozgrywki offline.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper