Street Fighter 6 na dynamicznym fragmencie rozgrywki. Capcom prezentuje Kena w akcji

Gry
713V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 16.09.2022, 13:27

Tegoroczny Tokyo Game Show przynosi nam wiele materiałów od twórców gier – niezależnie od gatunku. Capcom dołącza do tego grona i dzieli się następnymi ujęciami z nadchodzącej bijatyki. Zapowiada się miodne doświadczenie.

Najnowsza część kultowej bijatyki Street Fighter została po raz pierwszy zapowiedziana w czerwcu - od tego czasu japońscy twórcy nie omijają żadnego branżowego wydarzenia i stopniowo ujawniają wszystkie nowości zmierzające do produkcji. A tych jest całkiem sporo – stworzona na technologii RE Engine pozycja będzie odznaczać się efektowną oprawą, system walki skupi się na kreatywności , a oprócz standardowych, dobrze znanych wariantów rozgrywki deweloperzy wprowadzą World Tour i Battle Hub.

Wczoraj prześledziliśmy ujęcia skupiające się na trybie World Tour, tym razem światła reflektorów skupiają się na długim i szybkim gameplayu, którego gwiazdą jest Ken. W trakcie trwającego 20 minut gameplayu do walki z bohaterem przystępują Ryu, Luke, Juri, Jamie czy Kimberly. Nie tylko ten wojownik dołączy do zestawienia zawodników Street Fighter 6 – Capcom przedstawił także Blanka, Dhalsima i E. Hondę.

Przypominamy, że 7 października wystartują zamknięte testy Street Fighter 6 na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz PC. Od 7 do 10 października gracze sprawdzą takie tryby jak Ranked Match, Casual Match, Battle Hub Match, Open Tournament, Extreme Battle, Game Centre i Training Mode, mając do dyspozycji 8 grywalnych postaci. Japońscy deweloperzy przewidzieli wykorzystanie cross-playu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper