Najgorętsze premiery na Switch. Nintendo przypomina o najważniejszych grach ostatnich tygodni

News
668V
Switch
Bartosz Dawidowski | 07.11, 09:24

Nintendo postanowiło przypomnieć nam o najgorętszych premierach na Switch z ostatnich tygodni. Pora na małe przypomnienie tego, co działo się w październiku 2022 r.

Październik nie należał tylko do Bayonetty 3, która była mocno chwalona przez recenzentów (średnia 8,7/10). Nintendo przypomina o innych, ważnych premierach z ostatnich tygodni na Switch. Do takich propozycji należy kolejny exclusive w postaci Mario + Rabbids Sparks of Hope. Rzeczony projekt uzyskał bardzo wysokie oceny w recenzjach (średnia 8,6/10 na Metacritic).

Przede wszystkim firma podkreśla fakt, że na hybrydowej konsoli wylądowało wiele multiplatformowych tytułów. Ważnym wydarzeniem października było wydanie No Man’s Sky na Switch. Jak ekipa Hello Games poradziła sobie z niełatwym zadaniem wykonania tej konwersji przeczytacie w naszej recenzji.

Na Switch nie zabrakło też innej, wyczekiwanej konwersji, czyli znakomitego jRPG pt. Persona 5 Royal oraz Overwatch 2, sieciowej strzelanki free-to-play. Dostaliśmy też lubiany, pecetowy tytuł ekonomiczno-strategiczny Factorio oraz Youropa, fuzję platformówki z grą logiczną, która trafiła na PC już w 2018 roku, gdzie zgarnęła wiele pochwał (8/10 na Metacritic).

Wracając do tematu Bayonetty 3, niestety nie wszystko poszło idealnie po myśli deweloperów. Analizy graficzne pokazują, że grze przydałaby się optymalizacja kodu, o czym donosiła redakcja Digital Foundry.

Źródło: https://youtu.be/oWL-Lf5Tgbo

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper