Przed nami 3 duże gry do odebrania za darmo. Informator zdradził kolejny hit w gratisowej ofercie

Gry
10923V
Epic Games Store gry za darmo
Bartosz Dawidowski | 20.05, 10:29

Epic Games Store ruszyło w ostatnich dniach z wielką promocją Mega Sale. W jej ramach możemy już odebrać Dragon Age: Inkwizycja za darmo a w drodze są trzy inne, duże gry.

Znany branżowy informator Billbil-kun trafnie przewidział, że pierwszą gratisową grą z Mega Sale w Epic Games Store będzie Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł można wciąż odbierać za darmo. Billbil-kun twierdzi, że poznał już tytuł kolejnej gry, która zostanie udostępniona za darmo już 23 maja (lub najpóźniej 30 maja - w zależności od decyzji Epic Games Store). Tą produkcją jest Farming Simulator 22 (w standardowym wydaniu).

Dalsza część tekstu pod wideo

Biorąc pod uwagę to, że informacje od Billbil-kuna praktycznie zawsze się potwierdzają, można być już prawie pewnym, że w tym cyfrowym sklepie będzie można niedługo odebrać gratisowo Farming Simulator 22. Nie wiemy tylko czy promocja rozpocznie się od 23 czy 30 maja.

Przypominam, że Epic Games zamierza rozdać w ramach Mega Sale cztery duże gry, z budżetami AAA. Po Dragon Age: Inkwizycja i Farming Simulator 22 mamy otrzymać zatem w kolejnych tygodniach jeszcze dwie, nieujawnione pozycje. Według plotek w tym gronie może znaleźć się Watch Dogs: Legion.

Źródło: https://www.dealabs.com/magazine/epic-games-store-on-vous-devoile-lun-des-prochains-jeux-mysteres-du-mega-sale-2024-50997

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper