Mamy kolejny hit na Switcha i PC. Gra zbiera oceny 10/10

Gry
9428V
Lorelei and the Laser Eyes
Mateusz Kucharski | 20.05, 14:27

Wygląda na to, że na rynku pojawił się kolejny hit. Gra dostępna na Nintendo Switch i PC zbiera genialne opinie.

Są takie gry, którym nie towarzyszy wielka kampania marketingowa. Produkcją z tego grona jest Lorelei and the Laser Eyes od studia Simogo. Tytuł prezentuje dość unikalną oprawę graficzną, jednak nie jest to jedyny doceniony element. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Lorelei and the Laser Eyes to gra logiczna połączona z psychologicznym horrorem. Eksplorujemy tajemniczy hotel skrywający wiele tajemnic, a naszym zadaniem jest rozwiazywanie łamigłówek napotkanych po drodze. Istotnym częścią gry jest opowiadana historia. Jak podkreśla GameSpot, Lorelei and the Laser Eyes to jedna z najbardziej imponujących narracyjnych gier logicznych w ostatnim czasie.

Produkcja zbiera świetne opinie nie tylko od recenzentów, ale także od graczy. Średnia ocen na metacritic zatrzymała się obecnie na 87% (w tym maksymalne noty od wielu redakcji) i 79%. Gra została jeszcze lepiej przyjęta przez użytkowników platformy Steam - 97% pozytywnych recenzji. Krytycy zgodnie zwracają uwagę, że zagadki są naprawdę wymagające, a sama gra jest bardzo klimatyczna.

Obok takich rekomendacji ciężko jest przejść obojętnie. Gra została wydana przez firmę Annapurna, która wielokrotnie dostarczała na rynek unikalne produkcje. Poniżej zobaczyć możecie materiał prezentujący fragmenty rozgrywki.

Źródło: GameSpot

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper