Bayonetta 3 pod lupą specjalistów. Platinum Games przegrało z Nintendo Switch?

Gry
2196V
Bayonetta 3
Igor Chrzanowski | 29.10.2022, 15:45

Na powrót Bayonetty czekaliśmy aż 8 długich lat, dlatego oczekiwania fanów co do gry Platinum Games były dość wysokie i nikt nie byłby w stanie zaakceptować niczego mniej niż genialne arcydzieło.

No i o ile pod kątem historii oraz rozgrywki Bayonetta 3 to tytuł wybitny, tak technicznie pokazuje, że wielkie ambicje nie zawsze potrafią zmieścić się na leciwym Nintendo Switch. Ekipa Digital Foundry przyjrzała się nowym przygodom wiedźmy i sprawdziła w jakim stanie jest najnowszy hit na "pstryczka". Okazuje się, że Bayonetta 3 działa w 810p w trybie zadokowanym, więc nieco lepiej niż "dwójka" na Wii U, ale jak na standardy nowej konsolki Nintendo nie jest aż tak źle.

Niestety docelowe 60 klatek na sekundę bardzo rzadko jest utrzymywane, a gramy częściej na poziomie 40-50 klatek na sekundę, a przy wielkich pościgach czy walkach gigantów, całość blokuje się na 30 FPS-ach. Dodatkowo miejscami Bayonetta 3 wygląda gorzej niż Bayonetta na PS3 i Xbox 360, co dość mocno psuje wizualne wrażenia z obcowania z grą. Graliście już w najnowszą Bayonettę?

Najlepsza Bayonetta to...

Bayonetta
292%
Bayonetta 2
292%
Bayonetta 3
292%
Pokaż wyniki Głosów: 292
Źródło: YouTube

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper