HBO Max z największym hitem 2024 roku od dzisiaj. Film w lutym podbił kina

Filmy/seriale
30177V
HBO Max
Iza Łęcka | 21.05, 23:02

Koniec czekania! Widzowie HBO Max mogą zapoznać się z najnowszym widowiskiem Denisa Villeneuve. „Diuna 2” jest gotowa na seans w domowym zaciszu.

W przyszłym miesiącu HBO Max zniknie z polskiego rynku i zostanie zastąpione przez Max, nową platformę Warner Bros. Discovery, która systematycznie debiutuje na nowych rynkach. Widzowie w naszym kraju nie muszą jednak czekać na zmianę ikonki na smartfonach lub telewizorach, by móc zapoznać się z jedną z najważniejszych premier 2024 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Diuna 2” to bez wątpienia wielki hit, który został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków. Film w reżyserii Denisa Villeneuve wygenerował ponad 710 mln dolarów w box office i nadal jest dostępny w niektórych kinach. Ze względu na jakość widowiska, opowieść robi spore wrażenie na odpowiednio dużym i solidnym ekranie z właściwym nagłośnieniem, dlatego wielu fanów blockbusterów zdecydowało się sprawdzić historię w sieci kin IMAX.

Teraz jednak nadszedł stosowny moment, by wizualny kunszt doświadczonego reżysera zobaczyć we własnych czterech ścianach, ponieważ „Diuna: Część 2” debiutuje dzisiaj w HBO Max.

Kolejny etap opowieści o Paulu Atrydzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem recenzentów – aż 92% dziennikarzy z Rotten Tomatoes zachęcało niezdecydowanych do zapoznania się z produkcją. Do grona sympatyków dołączyli także zweryfikowani użytkownicy serwisu, gdyż 95% z ponad 5000 widzów polecało seans.

„Diuna 2” jednak nie kończy emocjonującej historii. Jesienią w Max zadebiutuje serial zatytułowany „Diuna: Proroctwo”, natomiast możemy mieć pewność, że Villeneuve będzie chciał kontynuować opowieść i nakręci trzecie widowisko.

Aktualizacja [#1]

Pomimo problemów i opóźnienia, „Diuna 2” jest dostępna na platformie HBO Max.

Źródło: HBO Max

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper