Atomic Heart na klimatycznym zwiastunie. Studio ogłasza datę premiery

News
2008V
Atomic Heart
Iza Łęcka | 02.11, 13:03

Mundfish i Focus Entertainment przypominają o „rosyjkim Bioshocku”. Dzięki nowemu materiałowi poznaliśmy najważniejszy szczegół dotyczący debiutu gry. Sprawdźcie szczegóły.

Atomic Heart już od pierwszych materiałów zapowiada się na całkiem obiecujące doświadczenie. Wcielając się w tajnego agenta trafiamy do alternatywnej, retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego, gdzie pracownicy jednej ze specjalnych baz utracili kontakt z resztą organizacji. Szybko orientujemy się, co doprowadziło do tragedii...

Wiemy, że „rosyjski Bioshock” zadebiutuje na PC, konsolach PlayStation i Xboksach, a także wzmocni bibliotekę abonamentu Xbox Game Pass. Choć w poprzednich miesiącach nie było zbyt głośno o produkcji, ostatnie dni stały pod znakiem nieoficjalnego ujawnienia daty debiutu gry. Premiera Atomic Heart została zaplanowana na 21 lutego – tym samym produkcja dołączy do licznego grona tytułów, jakie zostaną udostępnione na rynku do końca obecnego roku finansowego.

Tytuł Mundfish charakteryzuje się niezwykle dynamiczną walką i różnorodnymi wrogami, dodatkowo twórcy celują w całkiem przyzwoity czas rozgrywki. Poznanie głównej części historii powinno zająć nam około 13-16 godzin, a na całkowite ogranie pozycji przeznaczymy około 20 godzin.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (115)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper