Atomic Heart zapewni długą historię. Twórcy potwierdzają czas rozgrywki i mówią o dziwactwach

Polska
1114V
Atomic Heart
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2022, 10:51

Pod koniec roku zadebiutuje na rynku „rosyjski Bioshock”, który w tym tygodniu został zaprezentowany na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy kończą prace nad przygodą, więc zdradzają nowe szczegóły dotyczące gry.

Ostatni zwiastun Atomic Heart pobudził wielu graczy, ponieważ Mundfish udowodniło, że ich produkcja może wyglądać naprawdę dobrze. Tytuł urzeka atmosferą, ponieważ wizja stworzona przez rosyjskie studio różni się od wielu współczesnych shooterów.

Redakcja Gamingbolt miała okazję porozmawiać z deweloperami Atomic Heart i przedstawiciel Mundfish potwierdził ważny szczegół – studio „celuje w około 20 godzin” rozgrywki. Prawdopodobnie w tym czasie pojawią się również dodatkowe aktywności, jednak główna historia trwająca 13-16 godzin powinna zapewnić satysfakcjonującą zabawę. Warto podkreślić, że taki czas został przedstawiony przez studio wcześniej, ale widać, że zespół na przestrzeni lat nie zmienił planów i nadal chce zapewnić dużą grę.

Mundfish potwierdziło również, że w opowieści znalazło się „kilka naprawdę szalonych koncepcji”, a same „dziwactwa” były zamierzone. To podobno „jeden z filarów kreatywności podczas tworzenia świata, wrogów i postaci”.

W następnych tygodniach powinniśmy poznać wiele konkretów dotyczących rozgrywki, ponieważ deweloperzy są już gotowi, by przedstawiać informacje.

Źródło: gamingbolt

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper