Atomic Heart ma datę premiery [Aktualizacja #1]

Gry
1408V
Atomic Heart
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2022, 19:10

Mundfish jest gotowe na ujawnienie szczegółów premiery Atomic Heart. Twórcy za sprawą redakcji IGN już wkrótce przedstawią ostateczną datę zaoferowania przygody szerokiej publice.

Mundfish może już w tym tygodniu potwierdzić ostatni przeciek. Jutro o godzinie 13:00 zostanie opublikowany zwiastun Atomic Heart, który pozwoli graczom spojrzeć na kilka ładnych ujęć z gry, a jednocześnie poznamy ostateczną datę premiery produkcji. 

Już wczoraj wspominaliśmy, że Atomic Heart ma zadebiutować 21 lutego 2023 roku. Jeśli wydawca i deweloperzy zdecydują się opublikować produkcję w tym terminie, to „rosyjski Bioshock” zmierzy się z kilkoma znanymi produkcjami, które mają zadebiutować w podobnym terminie. 

Atomic Heart ma trafić na konsole dwóch generacji oraz komputery osobiste, a jednocześnie do Xbox Game Pass. Microsoft w ostatnim czasie nie promuje tytułu – prawdopodobnie z powodu inwazji Rosji na Ukrainę. Mundfish całkowicie wygasiło aktywność w mediach społecznościowych i deweloperzy ze Wschodu starają się skupiać wyłącznie na rozwijaniu gry zmierzającej na rynek.

[Aktualizacja #1]

Okazuje się, że data została ujawniona przez IGN... 

„(FYI) Sprawdziłem kod źródłowy na stronie youtube i wygląda na to, że 21 lutego 2023 odbędzie się premiera Atomic Heart”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper