Need for Speed wkrótce nadjedzie. EA podgrzewa atmosferę przed pokazem

Gry
1954V
Need for Speed 2022
Iza Łęcka | 04.10.2022, 08:20

Elektronicy przygotowują graczy na zbliżającą się prezentację nowej odsłony znanych wyścigów. Zapewne jeszcze w tym tygodniu pojawi się pierwszy materiał z Need for Speed, gdyż na Twitterze wydawcy została udostępniona wymowna wiadomość. Z piskiem opon ruszamy z kampanią marketingową gry.

O świeżutkiej części NFS-a określonej dopiskiem Unbound mówiło się już od wielu miesięcy. W zeszłym tygodniu Tom Henderson wspomniał o zbliżającym się pokazie oraz zasugerował nadciągające testy pozycji. Wczoraj firma zmieniła grafiki na kontach w mediach społecznościowych produkcji oraz podzieliła się drobnym teaserem, więc stało się jasne, że niebawem usłyszymy nieco więcej na temat tytułu.

EA podkręca atmosferę oczekiwania, w związku z czym na Twitterze pojawił się znaczący wpis z zapytaniem, czy społeczność jest gotowa na prezentację nowej produkcji:

„Myślicie, że są gotowi, @needforspeed?”.

Zapowiada się naprawdę intensywny tydzień dla Elektroników. Dzisiaj Amerykanie pokażą zwiastun z fragmentami rozgrywki z Dead Space Remake, jutro zobaczymy dłuższy gameplay ukazujący Wild Hearts i wiele na to wskazuje, że przed nami jeszcze pokaz nowych wyścigów.

Jak wskazują liczne spekulacje i zakulisowe doniesienia, Electronic Arts w trzy miesiące prawdopodobnie zapewni aż trzy produkcje – w grudniu może nadjechać Need for Speed, w styczniu zmierzymy się z własnym strachem w Dead Space Remake, natomiast luty będzie stał pod znakiem nowego IP przypominającego serię Monster Hunter.

Źródło: EA

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper