Need for Speed Unbound wkrótce będzie testowany przez graczy? EA zaprasza na tajemnicze wydarzenie

Gry (plotka)
2139V
Zapowiedź Need for Speed
Wojciech Gruszczyk | 30.09.2022, 14:04

Już w połowie przyszłego miesiąca mają odbyć się testy tajemniczych wyścigów. Electronic Arts zaprasza do wydarzenia graczy, którzy najwidoczniej będą testować niezapowiedzianą grę wyścigową. Biorąc pod uwagę czas i ostatnie plotki – jest to zapewne Need for Speed Unbound.

Tom Henderson na łamach witryny Insider Gaming wczoraj informował o dacie premiery i zbliżającym się pokazie Need for Speed Unbound, a teraz insider powrócił z kolejną ciekawą wiadomością na temat projektu.

Electronic Arts rozsyła zaproszenia do testów tajnej gry oraz przedstawia serię pytań na temat wyścigów – Need for Speed znajduje się w kwestionariuszu. Wiadomość EA nie wspomina o Need for Speed Unbound, bo jak wiadomo gra nie została zapowiedziana, ale Tom Henderson wspomina o ważnym szczególe – już wcześniej źródła sugerowały, że playtesty gry mają odbyć się w październiku.

Elektronicy zamierzają sprawdzać grę w dniach od 13 do 18 października i gracze najwidoczniej będą mogli testować produkcję z własnych domów – zainteresowani muszą tylko posiadać PC lub laptop (niekoniecznie gamingowy), kontroler do Xboksa lub PlayStation, kamerę internetową, headset z mikrofonem oraz stabilne połączenie internetowe (100 Mbit/s).

Zainteresowani zapewne otrzymają możliwość ogrywania gry w chmurze – od czasu pandemii w taki sposób nawet dziennikarze sprawdzają część produkcji.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper