Need for Speed Unbound coraz bliżej. Twórcy zmienili grafiki i szykują się do pokazu

Gry
3525V
Need for Speed
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 19:29

W zeszłym tygodniu pojawiła się plotka, według której Need for Speed Unbound zostanie ujawniony na początku października... i najwidoczniej deweloperzy szykują się do prezentacji. Studio odpowiedzialne za grę zmieniło już grafiki na Twitterze oraz odpowiedziało na wiadomość jednego z fanów.

W zeszłym tygodniu Tom Henderson opublikował wiadomość, według której Need for Speed Unbound ma zostać pokazany na początku października i produkcja zadebiutuje w grudniu. Następnie informator wspomniał o zbliżających się testach pozycji.

Electronic Arts wciąż nie skomentowało doniesień, ale 34 minuty temu odpowiedziało na pytanie jednego z fanów, a dodatkowo zmieniło grafiki na Twitterze. Nie widzimy tutaj jeszcze ostatecznej nazwy, ale na obu materiałach pojawiło się znaczące „NFS”.

Twitter serii Need for Speed był nieaktywny od 10 grudnia 2021 roku i po tym czasie deweloperzy zdecydowali się zareagować na plotkę dotyczącą potencjalnego pokazu, który ma odbyć się w tym tygodniu:

Jest to klasyczny teaser, który ma przygotować graczy na prezentację. Nie będę zaskoczony, gdy firma jeszcze w tym tygodniu zaprosi społeczność na zwiastun lub nawet go opublikuje.

title

title

Źródło: Wario64

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper