FIFA 23 vs. FIFA 22. Porównanie grafiki nowej gry EA Sports

Gry
7210V
FIFA 23 porównana z FIFA 22
Iza Łęcka | 27.09.2022, 12:23

Już w tym tygodniu gracze będą mogli zapoznać się z ostatnią odsłoną serii FIFA od EA Sports. Jak prezentuje się najnowsza produkcja i czy wprowadzone udogodnienia wpłyną na doświadczenie w trakcie rozgrywki? W sieci znalazło się pierwsze porównanie dwóch części wirtualnej piłki nożnej od Elektroników.

Electronic Arts żegna się z serią FIFA. W przyszłym roku otrzymamy możliwość sprawdzenia nowej sportowej propozycji, czyli EA Sports FC, zanim jednak dojdzie do tak drastycznych zmian w portfolio Amerykanów, nadszedł czas, by przekonać się o modyfikacjach wprowadzonych w tegorocznej Fifie. Już kilka tygodni temu deweloperzy zapowiedzieli szereg zmian w rozgrywce oraz trybach, które nie ominęły FUT-a oraz kariery, ale jednocześnie zapowiedzieli intensywne prace nad widowiskowym odświeżeniem oprawy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio zwróciło szczególną uwagę na dopracowanie trawy – podczas pokazów deweloperzy nawiązywali do tematu „hiper realistycznej murawy”, której ulepszenie jest możliwe dzięki systemowi „degradacji terenu”. Od teraz każdy wślizg zostanie jak najdokładniej uwieczniony i poskutkuje efektem na trawie. Grając w FIFA 23 dostrzeżemy poprawionych kibiców na trybunach, a także... nowe siatki.

Obietnice zapowiadają się całkiem interesująco, jednak warto sprawdzić, czy gameplay oraz grafika z nowej piłki nożnej prezentują się rzeczywiście lepiej w porównaniu z poprzednią odsłoną. Warto pamiętać, że największych zmian w nadciągającej części doświadczymy korzystając z najmocniejszych sprzętów (PS5, XSX|S, PC, Stadia). Od dzisiaj subskrybenci EA Play (oraz Xbox Game Pass Ultimate) mogą przez 10 godzin przekonać się na własnej skórze, jak wyglądają efekty prac EA.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 23.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper