FIFA 23 vs. FIFA 22. Porównanie grafiki nowej gry EA Sports

News
5982V
FIFA 23 porównana z FIFA 22
Iza Łęcka | 27.09, 12:23

Już w tym tygodniu gracze będą mogli zapoznać się z ostatnią odsłoną serii FIFA od EA Sports. Jak prezentuje się najnowsza produkcja i czy wprowadzone udogodnienia wpłyną na doświadczenie w trakcie rozgrywki? W sieci znalazło się pierwsze porównanie dwóch części wirtualnej piłki nożnej od Elektroników.

Electronic Arts żegna się z serią FIFA. W przyszłym roku otrzymamy możliwość sprawdzenia nowej sportowej propozycji, czyli EA Sports FC, zanim jednak dojdzie do tak drastycznych zmian w portfolio Amerykanów, nadszedł czas, by przekonać się o modyfikacjach wprowadzonych w tegorocznej Fifie. Już kilka tygodni temu deweloperzy zapowiedzieli szereg zmian w rozgrywce oraz trybach, które nie ominęły FUT-a oraz kariery, ale jednocześnie zapowiedzieli intensywne prace nad widowiskowym odświeżeniem oprawy.

Studio zwróciło szczególną uwagę na dopracowanie trawy – podczas pokazów deweloperzy nawiązywali do tematu „hiper realistycznej murawy”, której ulepszenie jest możliwe dzięki systemowi „degradacji terenu”. Od teraz każdy wślizg zostanie jak najdokładniej uwieczniony i poskutkuje efektem na trawie. Grając w FIFA 23 dostrzeżemy poprawionych kibiców na trybunach, a także... nowe siatki.

Obietnice zapowiadają się całkiem interesująco, jednak warto sprawdzić, czy gameplay oraz grafika z nowej piłki nożnej prezentują się rzeczywiście lepiej w porównaniu z poprzednią odsłoną. Warto pamiętać, że największych zmian w nadciągającej części doświadczymy korzystając z najmocniejszych sprzętów (PS5, XSX|S, PC, Stadia). Od dzisiaj subskrybenci EA Play (oraz Xbox Game Pass Ultimate) mogą przez 10 godzin przekonać się na własnej skórze, jak wyglądają efekty prac EA.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper