PS Plus Extra i Premium na sierpień 2022 oficjalnie! Sony zapewnia 12 gier w mocnej ofercie

News
10945V
PS Plus
Mateusz Wróbel | 10.08, 17:39

PS Plus Essential na sierpień 2022 jest już od kilku dni dostępne do pobrania. Do dzisiaj musieliśmy natomiast poczekać na oficjalną ofertę PS Plus Extra na sierpień 2022 roku.

Sony potwierdziło wcześniejsze tytuły z serii Yakuza, a także przeciek od Bilbill-Kuna związany z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Jak się okazuje insider zdradzający od kilkunastu miesięcy oferty Amazon Prime Gaming czy właśnie PS Plus nie mylił się po raz kolejny.

To jednak nie wszystko, bo twórcy PlayStation 4 czy PlayStation 5 przygotowali jeszcze kilka niespodzianek. Oto one.

Pełna oferta PS Plus Extra/Premium na sierpień 2022:

Oferta wejdzie w życie sześć dni później, a więc 16 sierpnia 2022 roku. Tego dnia będziemy musieli poczekać mniej więcej do 10:00/11:00 godziny czasu polskiego, aby wyżej wymienione produkcje stały się dostępne w naszym regionie.

Warto na samym końcu zaznaczyć, że fani postapokaliptycznych przygód powinni obowiązkowo zainteresować się Metro Exodus, które pozwala nam zwiedzić wyniszczone tereny w poszukiwaniu nowego domu dla naszych przyjaciół, jak i całej ludzkości.

Nie wiadomo również co z sierpniową ofertą dla PS Plus Premium. Obecnie pod uwagę wziąć można dwie opcje - Sony może nie rozbudować tego planu w tym miesiącu albo ogłosić nowe klasyki w późniejszym czasie.

Źródło: Sony

Komentarze (123)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper