Monopoly Madness

Monopoly Madness

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Engine Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
09.12.2021
Europa:
09.12.2021
Polska:
09.12.2021
Producent:
Engine Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
09.12.2021
Europa:
09.12.2021
Polska:
09.12.2021

Monopoly Madness - opis gry

Monopoly Madness to gra typu party-game wyprodukowana przez Engine Software i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na PC, konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch oraz na platformie Google Stadia.

Rozgrywka - Monopoly Madness

Produkcja Ubisoftu bazuje na “Monopolu”, jednej z najpopularniejszych gier planszowych, jednak względem ‘oryginału’ zaimplementowano w niej sporo zmian, pozostawiając jedynie trzon zasad. Przede wszystkim Monopoly Madness nie jest planszówką narzucającą uczestnikom zabawy szereg ograniczeń np. co do poruszania się. Zamiast tego nasi podopieczni (dwadzieścia postaci do wyboru) trafiają do trójwymiarowego Monopoly City, po którym można się swobodnie poruszać, a rywalizacja odbywa się w czasie rzeczywistym. 

Sam trzon rozgrywki, jak wspomniano, nie uległ zmianom. Naszym zadaniem jest nabywanie możliwie jak najatrakcyjniejszych nieruchomości i biznesów (po drodze też gromadzimy surowce i upgrade’ujemy posiadane włości), dzięki którym puchnąć będą nasze portfele i wyeliminujemy rywali. A im więcej pieniędzy na koncie, tym większa możliwości działania. Monopoly Madness modyfikuje jednak przy tym formułę planszówki pozwalając uprzykrzać życie innym na rozmaite sposoby, np. korzystać z buldożerów lub młotów pneumatycznych do niszczenia ich własności.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji cztery środowiska, które wyróżniają się między sobą atmosferą i architekturą. Są to między innymi City i jego Nocne Życie, Plaża czy Złota jesień. Miejscówki liczą po kilka poziomów, co w sumie daje 20 aren do gry.

W Monopoly Madness rywalizować może maksymalnie sześć osób jednocześnie. 

Wideo - Monopoly Madness

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper