Lies of P może działać w natywnym 4K i 60 fps. Twórcy chcą wycisnąć moc z PS5 i XSX|S

Gry
1689V
Lies of P wygląda znakomicie. Gra inspirowana historią Pinokia trafi w gust fanów Bloodborne
Wojciech Gruszczyk | 02.05.2022, 17:46

Już wkrótce otrzymamy szereg informacji o grze inspirowanej historią Pinokio oraz światem Bloodborne. Twórcy Lies of P są gotowi, by zdradzić konkrety o trudnej grze i na dobry początek potwierdzono specyfikację tytułu na konsolach.

Lies of P zostało zaprezentowane w maju ubiegłego roku i tytuł od razu zebrał sporo pochwał od graczy, którzy czekają na wielki powrót marki Bloodborne. Deweloperzy usłyszeli kolejne pozytywne informacje, gdy zaprezentowali drugi zwiastun i najwidoczniej Neowiz jest gotowe na zdradzenie wielu konkretów na temat gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Redakcja GamingBolt przeprowadziła wywiad z ekipą odpowiedzialną za Lies of P i na dobry początek dziennikarze zdradzili szczegóły dotyczące jakości gry na konsolach.

Lies of P zaoferuje graczom dwa tryby rozgrywki – wybierając wydajność możemy liczyć na 1440p przy 60 klatkach na sekundę, a decydując się na jakość otrzymamy natywne 4K i 30 klatek. To jednak dopiero początek, ponieważ deweloperzy potwierdzili, że „pracują nad osiągnięciem celu, jakim jest natywne 4K i 60 fps w trybie jakości”.

Zespół aktualnie nie zdradził, jak będzie wyglądać i działać gra na Xboksie Series S, jednak takie szczegóły zostaną ujawnione później.

Lies of P aktualnie nie posiada daty premiery, ale pozycja zmierza wyłącznie na PS5, XSX|S i PC.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper