Lies of P wygląda znakomicie. Gra inspirowana historią Pinokia trafi w gust fanów Bloodborne

Gry
3450V
Lies of P wygląda znakomicie. Gra inspirowana historią Pinokia trafi w gust fanów Bloodborne
Iza Łęcka | 09.11.2021, 08:23

Drugi materiał z Lies of P zdradza, że nadciąga posępna, ale jednocześnie efektownie wyglądająca produkcja, która powinna zwrócić uwagę sympatyków Bloodborne. Deweloperzy inspirują się historią Pinokia i zaproszą graczy do przerażającej metropolii Krat.

Pierwszy raz o Lies of P pisaliśmy w maju, jednak Round 8 Studio nie pozwoliło zbyt długo czekać i przypomina o tytule, prezentując nowy teaser. Najświeższy materiał ukazuje kilka fragmentów rozgrywki i jest przeładowany intrygującymi, czerpiącymi z wielu znakomitych produkcji, motywami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra przede wszystkim bazuje na odmienionej historii ożywionej, mechanicznej lalki imieniem Pinokio, której celem jest przedostanie się przez mroczne ulice miasta i znalezienie pana Geppetto. Charakterystycznymi mechanikami są „unikalny system kłamstw” oraz „specjalny system umiejętności”, który jest bezpośrednio związany z głównym bohaterem oraz „jego naturą”. Zgodnie z zapewnieniami twórców Lies of P odznaczać się będzie wieloma wymagającymi pojedynkami, natomiast najnowszy materiał daje przedsmak klimatycznej rozgrywce i prezentuje rozmaite bronie postaci. Zapowiada się ekscytująca zabawa dla fanów Bloodborne.

Round 8 Studio szykuje wymagającego RPG-a, który najpewniej zadebiutuje dopiero w 2023 roku – deweloperzy zapewnią w pełni next-genowe doświadczenie, a docelowymi platformami są PlayStation 5, Xboksy Series X|S, komputery osobiste, Stadia oraz Xbox Cloud Gaming.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper