Lies of P może zachwycić fanów Bloodborne. Souls-Like „inspirowany historią Pinokio” otrzymał zwiastun

Gry
3042V
Lies of P może zachwycić fanów Bloodborne. Souls-Like „inspirowany historią Pinokio” otrzymał  zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 19.05.2021, 19:45

Na rynku systematycznie pojawiają się kolejne „gry podobne do Dark Souls”, ale pierwszy zwiastun Lies of P sprawi, że wielu graczy zapamięta nazwę tej produkcji. Tytuł wyróżnia się odpowiednią atmosferą, by pozycja wpadła w gust fanów wielkiego hitu From Software.

Lies of P zostało właśnie zapowiedziane przez długi i ciekawy zwiastun. Jest to produkcja czerpiąca garściami z założeń takich propozycji jak Dark Souls, ale twórcy podczas budowania świata i projektu inspirowali się historią Pinokia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy z Round 8 Studio chcą zapewnić wymagającego RPG-a akcji, który w 2023 roku trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PC, Stadię oraz do chmury Microsoftu (xCloud). Nad projektem pracuje aktualnie ponad 60 deweloperów, ale firma wciąż poszukuje specjalistów, którzy pomogą rozwinąć grę – tytuł ma w dniu premiery rywalizować z każdą najlepszą pozycją z tego gatunku.

Lies of P zapewni „unikalny system kłamstw”, który ma bardzo mocno wpływać na rozgrywkę. Działania oraz wypowiedzi głównego bohatera mają „dynamicznie reagować na gameplay” – cokolwiek to znaczy. Możemy podejrzewać, że będzie to związane właśnie ze wspomnianym Pinokio.

Pierwszy zwiastun nie bez powodu zbiera pochwały, ponieważ twórcom udało się przemycić tutaj trochę aury Bloodborne, ale nie brakuje również opinii, że w materiale znajdziemy nawiązania do Dishonored czy też „Śmierć, miłość i roboty”.

Źródło: https://www.ign.com/articles/lies-of-p-a-pinocchio-inspired-souls-like-game-announced-for-pc-ps5-and-xbox-series-x

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper