Forspoken zapewni dynamiczną i widowiskową walkę. Gameplay w 4K przybliża możliwości protagonistki

News
913V
Forspoken na nowych ujęciach. Gra ma zapewnić „najlepszą jakość grafiki” w produkcjach z otwartym światem
Iza Łęcka | 30.03, 12:53

Forspoken będzie jedną z najważniejszych gier debiutujących pod koniec 2022 roku. Tytuł został zaprezentowany na kolejnym materiale, który podsumowuje pierwszą fazę kampanii promocyjnej next-genowej gry japońskiego wydawcy i dewelopera.

Wiele na to wskazuje, że Square Enix nawiązało współpracę z redakcją Game Informer, dzięki czemu dziennikarze systematycznie dzielili się z nami filmikami oraz artykułami przybliżającymi nowe IP stworzone przez ekipę Luminous Productions. Na ostatnim zakręcie premiera została jednak przełożona, a zaintrygowani gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość - przygoda zadebiutuje w październiku.

Na najnowszym materiale przygotowanym w 4K redaktorzy ponownie pochylają się nad możliwościami głównej bohaterki. W Forspoken wcielimy się w Frey Holland, która poznając wszelkie sekrety fantastycznej krainy Athia, będzie musiała stawić czoło ogromnej pladze, jaka zagraża bezpieczeństwu mieszkańców.

Ujęcia skupiają się na ponownym pokazaniu widowiskowych umiejętności bohaterki, które bazują na magicznych zaklęciach. Frey płynnie przemieszcza się po otwartym świecie, natomiast podczas starć z przeciwnikami wykorzystuje zróżnicowane moce, których inspiracją były żywioły. Poniżej zobaczycie, że protagonistce niestraszna nawet grawitacja ;)

Ciągle pewną zagadką Forspoken pozostaje przygotowana historia - miejmy jednak nadzieję, że pozycja Square Enix, która na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dynamicznie i całkiem efektownie, będzie odznaczać się solidnymi sekwencjami walki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper