Gran Turismo 7 vs. rzeczywistość. Świetny materiał pokazuje jakość gry Sony

News
2592V
GT7 porównanie z rzeczywistością
Wojciech Gruszczyk | 24.02, 15:27

Japoński producent PS5 i PS4 opublikował kolejny materiał z Gran Turismo 7. Teraz możemy sprawdzić bardzo dokładne porównanie wyścigów z rzeczywistością. Film pokazuje, jak deweloperzy w bardzo szczegółowy sposób zajęli się przeniesieniem do gry trasy Big Willow.

Gran Turismo 7 zadebiutuje w przyszłym tygodniu, więc Sony i Polyphony Digital podgrzewają atmosferę przed wielką premierą. PlayStation właśnie opublikowało dwa nowe materiały z nadjeżdżających wyścigów i fani mogą sprawdzić porównanie gry z rzeczywistością. 

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że w Gran Turismo 7 pojawią się prawdziwe trasy, a deweloperzy udali się na tory, by dokładnie przenieść do produkcji znane lokacje. Sony postanowiło pokazać, jak Big Willow wygląda w najnowszej produkcji.

Możemy tutaj sprawdzić bardzo dokładne porównanie przejazdu, a nawet zdecydowano się na opublikowanie materiału zza kulis, który przedstawia sam proces przygotowania filmu. Jest to bardzo ciekawa prezentacja, ponieważ pokazuje nam, że twórcy w bardzo dokładny sposób zajęli się odwzorowaniem lokacji z Kalifornii. 

Willow Springs International Motorsports Park jest najstarszym torem drogowym w Stanach Zjednoczonych, którego budowę rozpoczęto w 1952 roku, a pierwszy wyścig odbył się 23 listopada 1953 roku.

Sprawdźcie również zestawienie Gran Turismo 7 vs Gran Turismo oraz zobaczcie reklamę najnowszego GT. Naszą recenzję wyścigów przeczytacie w przyszłym tygodniu.

 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper