Gran Turismo 7 na zwiastunie: „To więcej niż wyścig. To podróż”

Gry
2434V
GT7
Wojciech Gruszczyk | 22.02.2022, 15:34

Szybka jazda bez trzymanki? Sony przygotowało jeszcze jeden trailer, który powinien w następnych dniach trafić nie tylko na witryny zajmujące się grami. Producent opracował reklamę telewizyjną i materiał może pojawić się w przerwach spotkań Ligi Mistrzów.

Sony opublikowało szybki spot, który ma jednak ważny cel. To właśnie reklama telewizyjna ma przypomnieć kolejnym graczom, że już w przyszłym tygodniu na rynku pojawi się jedna z najważniejszych produkcji dla fanów PlayStation. Gran Turismo 7 nadjeżdża i materiał powinien przygotować graczy na nowe wyścigi.

Reklama zapewne nie bez powodu została opublikowana dzisiaj – wieczorem odbędą się kolejne mecze Ligi Mistrzów, a jak wiadomo PlayStation od lat współpracuje z Uefą i chętnie reklamuje swoje produkcje w przerwach spotkań. Dzisiaj możemy być świadkami bardzo podobnej sytuacji.

Debiut nowego Gran Turismo to na pewno duże wydarzenie dla graczy, ponieważ od lat czekaliśmy na pełnoprawną kontynuację – ta na szczęście nadjeżdża, więc już wkrótce będziemy mogli sprawdzić najnowszą pozycję Polyphony Digital.

Jak już wspomnieliśmy – Gran Turismo 7 znajduje się w naszej redakcji, więc w przyszłym tygodniu (jeszcze przed premierą) będziecie mogli zapoznać się z naszymi wrażeniami z propozycji Japończyków.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper