Gran Turismo 7 w redakcji PPE.pl. Recenzję przeczytacie przed premierą

Gry
3529V
Gran Turismo 7 w PPE.pl
Iza Łęcka | 22.02.2022, 07:01

Już dzisiaj możemy poinformować, że nasza redakcja sprawdza najnowszą produkcję Polyphony Digital. Mamy kilka długich i pełnych zakrętów dni, by przekonać się, jak Japończycy przywitali nową generację i co tak naprawdę przygotowali dla fanów wyścigów. Jak wypada Gran Turismo 7? Nasze wrażenia poznacie przed oficjalnym debiutem.

PlayStation Polska wysłało do naszego zespołu kod na Gran Turismo 7, zatem bez przeszkód mamy możliwość poznania jednego z najbardziej obiecujących tytułów 2022 roku. Bardzo długo czekaliśmy na świeżutką odsłonę serii – jak wiadomo premiera Gran Turismo Sport miała miejsce w październiku 2017 roku (tylko na PS4), natomiast Gran Turismo 6 trafiło na rynek w grudniu 2013 roku (na PS3).

9 lat pomiędzy pełnoprawnymi kontynuacjami to całkiem sporo, tymczasem już za 10 dni odbędzie się światowy debiut wyścigów. Nasza redakcja ma sporo czasu, by sprawdzić setki samochodów, wymęczyć opony i przetestować rozmaite tryby. Pracy jest sporo, ale możecie mieć pewność, że już w niedalekiej przyszłości będziemy mieć dla was jeszcze gorący i pełen szczegółów tekst.

Recenzja Gran Turismo 7 zostanie opublikowana 2 marca o godzinie 12:01, czyli 2 dni przed właściwym startem na rynku przeczytacie naszą opinię na temat najnowszych wyścigów PlayStation Studios. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Polyphony Digital dodało na serwery masywną aktualizację, dzięki której produkcja na PS5 zajmuje już blisko 100 GB.

Gran Turismo 7 w redakcji PPE.pl

Źródło: Własne

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper