Prawdziwa bomba na Epic Games Store do odebrania za darmo. Pobierzcie aż trzy gry!

News
3357V
Prawdziwa bomba na Epic Games Store do odebrania za darmo. Pobierzcie aż trzy gry!
Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 17:04

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to piętnasta, a zarazem ostatnia gra wchodząca w skład świątecznego rozdawnictwa na Epic Games Store.

Dzisiaj jest ostatni dzień świątecznego rozdawnictwa na Epic Games Store. Tim Sweeney zaoferował graczom w pełni za darmo Prey, Vampyr czy Zaginięcie Ethana Cartera. Przyszedł czas na zakończenie oferty.

Tym razem włodarze sklepu postanowili zaoferować nie jedną produkcję, a kolekcję docenionej marki Tomb Raider, w której zainteresowani wcielają się w poszukiwaczkę przygód - Larę Croft. Od dzisiaj godziny 17:00 czasu polskiego możecie przypisać Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy w pełni za darmo.

W skład paczki wchodzi Tomb Raider z 2013 roku, Rise of the Tomb Raider zabierający nas w podróż do syberyjskiej tajgi, a także Shadow of the Tomb Raider, w którym trafiamy do Ameryki Łacińskiej w celu zbadania ruin tamtejszej cywilizacji. Podsumowując średni czas ukończenia poszczególnych odsłon, zainteresowani powinni szykować się na minimum 50 godzin soczystej rozgrywki.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy - pobierz za darmo

Każdą z wyżej wymienionych gier możecie przypisać do konta za darmo do 6 stycznia 16:59 czasu polskiego. Potem do odebrania za darmo będzie Gods Will Fall.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych