Halo Infinite z darmowymi nowościami od dzisiaj. Zajawka wydarzenia Winter Contingency

Gry
989V
Halo Infinite z darmowymi nowościami od dzisiaj. Zajawka wydarzenia Winter Contingency
Bartosz Dawidowski | 21.12.2021, 09:43

Tak jak w Overwatch, w sieciowym trybie Halo Infinite wystartuje dziś zimowe wydarzenie, w którym będzie można odblokować świąteczne akcesoria dla zawodników.

Studio 343 Industries potwierdziło, że już dzisiaj (21 grudnia) do Halo Infinite zawita wydarzenie Winter Contingency. Atrakcja została opatrzona zwiastunem, w którym można wychwycić kilka nadciągających nagród, które otrzymywać będziemy za udział w tej darmowej akcji. 343 Indsutries nie podało jeszcze godziny startu Winter Contigency.

Spodziewać się można, że event będzie podobny w swej formie do Fracture Tenrai z listopada. Oprócz licznych akcesoriów kosmetycznych dostaniemy też, przez limitowany czas, do dyspozycji nową playlistę. Fracture Tenrai uruchomiono o godzinie 19:00. Możliwe zatem, że i w przypadku Winter Contingency zabawę rozpoczniemy w godzinach wieczornych.

Pierwsze przedmioty, które odblokować będzie można podczas zimowych wyzwań zdradza krótki teaser i wpis na Twitterze. 

Niestety część graczy narzeka na dosyć poważny problem, występujący w kampanii Halo Infinite, gdzie w rzadkich przypadkach może dochodzić do psucia save'ów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: własne

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper