Halo Infinite nadal mierzy się z poważnym błędem – gracze mogą stracić progres. Twórcy rozwiązali inny problem

News
622V
Halo Infinite nadal mierzy się z poważnym błędem – gracze mogą stracić progres. Twórcy rozwiązali inny problem
Iza Łęcka | 16.12.2021, 12:12

343 Industries nieustannie skupia się na ulepszeniu najnowszej przygody Master Chiefa. Mimo że udało się wyeliminować jeden z błędów, sympatycy strzelania nadal mogą stracić progres z całej kampanii. Bug został jednak namierzony.

Halo Infinite okazało się dużym sukcesem Microsoftu i zostało niezwykle ciepło przyjęte przez graczy. Spora popularność produkcji nie oznacza jednak, że trafiła ona na rynek bez jakichkolwiek problemów czy niedoróbek. Twórcy pozbywają się błędów, jednakże jeden z nich okazuje się szczególnie dotkliwy.

„Siema. Są problemy ze znikającymi save'ami w Halo Infinite. Straciłem cały postęp (około 10 godzin gry). Jedyne co zrobiłem to włączyłem drugi kontroler przy uruchomionym Halo”.

Powyższą wiadomość wysłał do nas jeden z czytelników (dzięki, Damian!). Okazuje się, że niedogodności doświadcza spore grono użytkowników. Deweloperzy poinformowali, że znają problem i pracują nad jego wyeliminowaniem, lecz jest on nadal obecny. Jeśli więc zamierzacie grać w kampanię Halo Infinite, uważajcie na „podwójne logowanie”, które może zostać wywołane podłączeniem, bądź odłączeniem do konsoli lub PC drugiego kontrolera. Na utratę save'a jesteśmy również narażeni w momencie korzystania z funkcji Quick Resume, gdy wcześniej pozycję sprawdzało więcej osób z tego samego konta.

Studio nie traci czasu i stara się rozwiązać wszelkie trudności – jedna była właśnie związana z Quick Resume. W minionym tygodniu 343 Industries ostrzegało społeczność, by nie korzystała ze wskazanej funkcji Xboksów, gdyż może ona spowodować brak odblokowania przedmiotów kosmetycznych, które zostały znalezione podczas kampanii, w trybie multiplayer. Aktualizacja z 14 grudnia naprawia bug.

Sprawdźcie nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/halo-infinite-update-targets-quick-resume-issues-and-missing-cosmetics/ https://www.ign.com/articles/halo-infinite-save-wiping-glitch

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych