Halo Infinite - poradnik do gry. Kampania, darmowy multiplayer, porady, mechaniki, Xbox Game Pass, znajdźki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Halo Infinite - poradnik do gry. Kampania, darmowy multiplayer, porady, mechaniki, Xbox Game Pass, znajdźki

Halo Infinite - poradnik do gry. Kampania, darmowy multiplayer, porady, mechaniki, Xbox Game Pass, znajdźki

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:47

Halo Infinite ukazało się na PC, XONE i XSX|S 8 grudnia 2021 roku. Poniższy poradnik do gry Microsoftu pomoże odnaleźć Wam się w kosmicznym świecie, którego poznacie przede wszystkim z perspektywy kultowego Master Chiefa. Sprawdźcie m.in. szczegółowy opis misji i porady na start.

Witajcie w darmowym poradniku do Halo Infinite! Po rocznej obsuwie 343 Industries nareszcie dopieściło swój produkt i jest gotowe do wypuszczenia na rynek kolejnej przygody znanego Master Chiefa. Deweloperzy zadbali o kilkunasto-godzinną kampanię fabularną, a także tryb wieloosobowy. Co jednak ciekawe, z tym drugim wariantem rozgrywki mogą zapoznać się również osoby, które nie chcą wydawać na nowe Halo ani złotówki. Multiplayer Halo Infinite został udostępniony za darmo, a jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób możecie go pobrać, skorzystajcie z poniższych wskazówek.

Halo Infinite: porady

Halo Infinite: podstawy

Halo Infinite: kampania i walki z bossami

Pytania:

Opis przejścia zawiera lokalizację wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich, które blokują się po ukończeniu misji fabularnej!

Opis przejścia:

Starcia z bossami:

Halo Infinite: dodatkowe aktywności i znajdźki

Dodatkowe aktywności:

Cele:

Znajdźki:

Halo Infinite: multiplayer

PORADY

PODSTAWY

KAMPANIA

BOSSOWIE

POBOCZNE

CELE

ZNAJDŹKI

MULTIPLAYER

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper