Halo Infinite w kooperacji! Glitch pozwala aktywować tryb w kampanii na pół roku przed premierą

News
2131V
Halo Infinite w kooperacji! Glitch pozwala aktywować tryb w kampanii na pół roku przed premierą
Iza Łęcka | 17.12.2021, 10:25

Zgodnie z planem 343 Industries w 2022 roku do Halo Infinite zostanie dodany tryb kooperacji. System został już zaimplementowany w produkcji, a gracze odkryli sposób, by uzyskać dostęp do oczekiwanej zawartości. Zobaczcie materiał.

Halo Infinite zadebiutowało z pełną kampanią oraz trybem sieciowym, jednakże już kilka miesięcy przed premierą dowiedzieliśmy się, że na kooperację (w fabule) oraz wariant Forge (tryb do tworzenia map i wariantów rozgrywki) przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Wczoraj wspominaliśmy, że niektórzy sympatycy Halo natrafili na błąd, który sugerował, że prace nad zabawą na podzielonym ekranie trwały jeszcze przed debiutem. Opóźnienie mogło więc być związane z dopracowaniem rozgrywki, bądź pozbyciem się znaczących niedoróbek, okazuje się bowiem, że co-op można już uruchomić!

Gracze sprawdzający strzelankę na Xboksach dotarli do sposobu, który umożliwia ogrywanie pozycji wspólnie z kumplem na jednej kanapie. Tak prezentuje się schemat działań, które należy wykonać, by otrzymać dostęp do rozgrywki:

„1. Halo Infinite musi być włączone trybie offline

2. Podłącz drugi kontroler

3. Zaloguj się na konto Xbox

4. Rozpocznij kampanię za pomocą kontrolera 1

5. W grze naciśnij przycisk start, a następnie wstecz

6. Na drugim kontrolerze naciśnij start, aby dodać drugiego gracza do drużyny

7. Halo infinite co-op włączony!”

Dzięki powyższym krokom pojawi się splitscreen, a drugi uczestnik będzie mógł kontrolować swojego bohatera. Poniżej zobaczycie jak system się sprawuje. Oczywiście, kooperacja aktualnie działa na jednym ekranie i posiada szereg ograniczeń - drugi gracz nie posiada HUD-a, ma ograniczone pole widzenia, doświadcza wielu błędów, zarówno w oprawie wizualnej, jak i w misjach.

Pamiętajmy, że opisany sposób to... Eksperymentalna metoda, więc możecie stracić save, a podczas rozgrywki najpewniej pojawią się pewne problemy. Opcja nie jest również możliwa do zrealizowania w wersji na PC.

https://twitter.com/nobleactual4/status/1471652438855897093?

Źródło: https://www.windowscentral.com/halo-infinite-co-op-campaign-glitch-discovered-players

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych