Halo Infinite zadebiutuje w 2021 roku bez kooperacyjnej kampanii i bez trybu Forge! Twórcy zdradzają szczegóły

News
1995V
Halo Infinite zadebiutuje w 2021 roku bez kooperacyjnej kampanii i bez trybu Forge! Twórcy zdradzają szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 20.08.2021, 20:14

343 Industries właśnie potwierdziło zaskakującą wiadomość. Halo Infinite zadebiutuje w 2021 roku, ale produkcja nie otrzyma opcji rozgrywki w kooperacji oraz w dniu premiery zabraknie trybu Forge. Deweloperzy zdecydowali się aktualnie zrezygnować z funkcji, ponieważ chcą zapewnić pozostałe elementy na czas.

Rok to za mało, by zadbać o całe Halo Infinite. Microsoft w zeszłym roku opóźnił premierę najnowszej gry 343 Industries, ale nawet to nie pomogło i deweloperzy musieli zmienić plany. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że produkcja zadebiutuje w 2021 roku, ale nie otrzyma dwóch istotnych dla społeczności elementów.

Halo Infinite zadebiutuje bez kampanii w kooperacji oraz trybu Forge. Twórcy zadbają o pełną historię oraz rozbudowany tryb sieciowy, ale na pozostałe elementy będziemy musieli zaczekać.

Studio podjęło taką decyzję, by mieć pewność, że dostarczy fabułę i multiplayer na czas i gracze będą mogli cieszyć się grą jeszcze w 2021 roku – „wkrótce” (gamescom?) poznamy datę premiery i deweloperzy są pewni, że gra zadebiutuje w następnych miesiącach.

Oczywiście wszystkie elementy, które nie trafią do gry na premierę, zostaną dodane w ramach bezpłatnych aktualizacji – kooperacyjna kampania ma zostać dodana w drugim sezonie, a Forge jest planowany na trzeci sezon.

Studio potwierdziło również, że każdy sezon będzie trwał około 3 miesiące, więc w połowie przyszłego roku strzelanka powinna otrzymać wspomniane elementy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper